Dekstroza - Naturalna 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dekstroza, czyli cukier gronowy, jest najszybciej przyswajalnym źródłem energii dla wszystkich tkanek organizmu, w tym mięśni i mózgu. Dostaje się do krwiobiegu w ciągu kilku minut od zażycia. Dlatego idealnie nadaje się zwłaszcza dla sportowców i osób o zwiększonym wysiłku fizycznym. Jego słodycz jest niższa od cukru buraczanego. Dodaje się go do wody, mleka, soku z cytryny itp. Cukier jest naturalnym słodzikiem, w zależności od metody przetwarzania może być rafinowany lub nierafinowany, co jest również zdrowsze. Jest powszechnie stosowany do słodzenia, pieczenia i gotowania, a także do konserwowania. W naszej ofercie znajdziesz nierafinowany cukier buraczany, różne rodzaje trzciny cukrowej, owocowy, winogronowy, stewię, a także inne słodziki w płynie.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1547kJ/364kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 91,00g |
| w tym Cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 0g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Cukry |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594010317668 |
Cukier trzcinowy Demerara 500 g BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,60 zł
Organiczny
Cukier kokosowy ekologiczny 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,98 zł
Organiczny
Cukier cynamonowy BIO 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,27 zł
Rabat
10,46 zł
–8 %
Cukier granulowany SOUTH WORD w kawałkach 454g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,56 zł
Organiczny
Cukier trzcinowy Demerara 500 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,51 zł
Organiczny
34,80 zł
–5 %
Cukier z kwiatów kokosa BIO 300 g (Cukier z kwiatów kokosa) + Sleva 3 % slevový kupón: EXTRA
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,06 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
