Dukaty morelowe - Naturalne 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,79 zł
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,63 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2051kJ/490kcal |
| Tłuszcze | 25,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 22,80g |
| Węglowodany | 53,30g |
| w tym cukry | 18,10 g |
| Błonnik | |
| Białka | 11,00 g |
| Sól | 0,02 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010312816 |
Torebka z prosa z morelą bez glutenu, mleka i jajek - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,04 zł
4,52 zł
–5 %
Ciasteczka karobowe bez glutenu, jajek i mleka - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,28 zł
ČERNICA - celozrnné sušenky s ostružinovou náplní - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,81 zł
7,36 zł
–15 %
Batony LOTTE PEPERO - Białe ciasteczka 37g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,22 zł
Ciasteczka o smaku waniliowym bez dodatku cukru - Fitola 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,85 zł
Nadziewane ciasteczka jaglane pomarańczowe, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,37 zł
Kuleczki kakaowe bezglutenowe - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,60 zł
6,68 zł
–4 %
Ciasteczka z prosem i morelą, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 140g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,37 zł
Ciasteczka z wróżbą KAISERPALAST 275 szt./opakowanie
Skladem (expedice 1-5 dní)
131,49 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
