Dukaty orzechowe laskowe - naturalne 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,79 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,63 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2142kJ/513kcal |
| Tłuszcze | 28,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 22,30g |
| Węglowodany | 50,40g |
| w tym cukry | 17,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 11,40 g |
| Sól | 0,02 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010312809 |
Sušenky s čokoládou - jízdenky - Harry Potter 126g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,27 zł
Ovesné sušenky BIO vegan - tradiční - Clearspring 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,73 zł
Ciasteczka żurawinowe z kokosem, bezglutenowe, bezjajeczne i bezmleczne - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,82 zł
Pierniki - ciasteczka pełnoziarniste wypełnione nadzieniem imbirowym - Nature Line 65g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,31 zł
Nowość
Organiczny
Wafle miodowe 175 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,53 zł
Rabat
6,09 zł
–8 %
LOTTE Ciasteczka Kancho z nadzieniem czekoladowym 42g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,57 zł
Sušenky s kokosem bez přidaného cukru - Fitola 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,85 zł
Sušenky GLAMOUR mandlové s meruňkami - VEGAN- Mons 110g
Dočasně nedostupné
12,84 zł
Ciasteczka - Pierniki pełnoziarniste bez jajek i mleka - Naturalne 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,02 zł
9,81 zł
–2 %
Ciasteczka z wróżbą KAISERPALAST 12 szt./opakowanie
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,56 zł
Ciasteczka kokosowe pół-moczone bez glutenu, jajek i mleka - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,63 zł
Kasza gryczana z pomarańczą - Naturalna 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,49 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
