Dukaty żurawinowe - naturalne 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,79 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,63 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2058kJ/492kcal |
| Tłuszcze | 25,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21,20g |
| Węglowodany | 54,30g |
| w tym cukry | 25,50 g |
| Błonnik | |
| Białka | 10,30 g |
| Sól | 0,02 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010315756 |
Ciasteczka o smaku waniliowym bez dodatku cukru - Fitola 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,85 zł
Ciasteczka pomarańczowe z syropem daktylowym, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,55 zł
5,83 zł
–9 %
Dukaty morelowe - Naturalne 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,30 zł
Pełnoziarniste ciasteczka imbirowe bez jajek i mleka - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,16 zł
Organiczny
MOJE CIASTECZKA KLONOWE 130 g ORGANICZNE ORGANICZNE NIEORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,79 zł
Ciasteczka owsiane z goji i kokosem bez glutenu, jajek i mleka - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,17 zł
Sušenky s kokosem bez přidaného cukru - Fitola 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,85 zł
Medánek - pierniki gryczano-kukurydziane bezglutenowe 170g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,50 zł
ČERNICA - celozrnné sušenky s ostružinovou náplní - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,81 zł
Nowość
Organiczny
Pural BioBis Ciasteczka z rokitnika i pomarańczy 300 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,90 zł
Organiczny
Ciasteczka orkiszowe pełnoziarniste naturalne o słodkości cykorii 100 g GOOD TIMES
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,95 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
