Ekologiczna przekąska kukurydziana Teddy z marchewką i dynią 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Paluszki sezamowe bezglutenowe 100 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
13,04 zł
Opis szczegółowy produktu
Produkt wytłaczany. Bezglutenowe.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1698 kJ / 404 kcal na 100 g |
| Tłuszcze | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Węglowodany | 59 g |
| w tym cukry | 2,7 g |
| Błonnik | 3,7 |
| Białka | 6,5 g |
| Sól | 0,03 g |
| Kategoria: | Przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8588004638778 |
Przysmak z grochu strączkowego - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,92 zł
Mieszanka chińska - Naturalna 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,09 zł
Organiczny
Popcorn pszenny z miodem 130 g BIO BIO NONBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,97 zł
Przysmak z papryki strączkowej - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,98 zł
Chrupiące świerszcze o smaku CHILLI I LIMONKI - GRIG 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18 zł
Przysmak z pomidorów strączkowych - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,98 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
