Erebos Racket 250ml - naturalny napój energetyczny
Produkty powiązane
Shiitake - sušené houby (Houževnatec jedlý) - PRB 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,69 zł
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Dočasně nedostupné
3,43 zł
HEY-HAH suszony durian 50g
Średnia ocena produktu wynosi 4,2 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
31,04 zł
Sušená rajčata v extra panenském olivovém oleji - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,95 zł
Deser owocowy ananas, jabłko, banan, mango z białkiem - torebka 100 g DAY UP
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,05 zł
Pomazánka tempeh se zeleným kořením - Sojaprodukt 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,85 zł
Opis szczegółowy produktu
Orzeźwiający napój z naturalnym sokiem z czeskich sadów rokitnika, który łączy w sobie wysoką zawartość witaminy C i przeciwutleniaczy, wspomagając odporność i zdrową skórę. Jego lekko kwaśny i naturalnie orzeźwiający smak dostarczy organizmowi potrzebnej energii, nie zawierając przy tym sztucznych substancji słodzących ani konserwantów. Idealne dla osób poszukujących naturalnego wsparcia witaminowego i naturalnego zastrzyku energii na każdy dzień. EREBOS RACKET to energetyczny ziołowy napój bezalkoholowy (250 ml) z wysoką zawartością naturalnej kofeiny (40 mg/100 ml) i soku z rokitnika.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 146 kJ/34 kcal |
| Tłuszcze | 0,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 8,30 g |
| w tym cukry | 7,10 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,05 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594188360527 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Krem kokosowy do pieczenia w puszce 20-22% 400 ml COCOXIM
Dočasně nedostupné
11,70 zł
Švestková povidla - bez přidaného cukru - Natural 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,97 zł
Takuan marynowana żółta rzodkiew 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,34 zł
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,99 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
