Galaretki owocowe ORGANIC - YumEarth 50g
Produkty powiązane
Rabat
11,90 zł
–7 %
Popcorn ROYAL CARAMEL - BOOMZA! 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,99 zł
MINI kapelusze pieczarek z polewą karmelową i ciasteczkami - Miltonas 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,42 zł
Musli PROTEIN & MAGNEZ 17% - czekolada i słony karmel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,74 zł
Chleb o smaku oliwek i rozmarynu, WEGAŃSKI - Snatt's 110g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,35 zł
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchuť matcha latte 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,31 zł
Pieczarki w polewie z białej czekolady i ciasteczkami - Miltonas 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,70 zł
HOSAN Massarang Słodko-pikantna kukurydza 150g - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,50 zł
Czekolada gorzka z pistacjami, różami i wiśniami - Severka 115g
Dočasně nedostupné
26,08 zł
Organiczny
Bett'r Truskawkowe ciasteczka z nerkowca bez dodatku cukru 30 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,05 zł
Czekolada gorzka z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Dočasně nedostupné
26,44 zł
Opis szczegółowy produktu
Mieszanka galaretki owocowej o smakach: truskawkowym, wiśniowym, brzoskwiniowym i bananowym. Ta amerykańska marka stara się zwalczać rosnącą liczbę alergii u dzieci małych i dużych. Dlatego też wspiera również organizacje takie jak Fare, która dąży do poprawy jakości życia i zdrowia osób z alergiami pokarmowymi.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1393kJ/328kcal |
| Tłuszcze | 0,70g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 78,00g |
| w tym cukry | 63,00 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0,70 g |
| Sól | 0,29 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165010284 |
Organiczny
Papryka solona w słupkach bezglutenowa 45 g BIO BIOPONT
Dočasně nedostupné
6,23 zł
Organiczny
Chleb lawaszowy średni 240 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,41 zł
Ciasteczka orkiszowe - Kawa 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,58 zł
Plasterki owoców MIX - Kanapka owocowa 20x20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
121,26 zł
Czekolada mleczna z karmelem, żurawiną i kokosem - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,76 zł
Organiczny
Kanapki z ryżem pełnoziarnistym z brązowego ryżu, bezglutenowe, organiczne - bez dodatku soli - WEGAŃSKIE - Clearspring 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,75 zł
DUO ciasteczka kokosowo-truskawkowe bez glutenu, jajek i mleka - Naturalne 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,85 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
