Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,90 zł
Nowość
Organiczny
Makaron fusilli pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,39 zł
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,16 zł
Makaron kukurydziany PENNE (duża tuba) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Gnocchi bezglutenowe, podobnie jak makaron, mogą być podawane jako danie główne lub dodatek do dań kuchni czeskiej i włoskiej. Zaletą opakowania gnocchi jest to, że są one umieszczone w 2 oddzielnych pojemnikach po 250 g każdy. Produkty bezglutenowe są szczególnie odpowiednie dla konsumentów z nietolerancją glutenu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 641kJ/151kcal |
| Tłuszcze | 0,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10g |
| Węglowodany | 33,90g |
| w tym cukry | 0,10 g |
| Błonnik | 2,00 g |
| Białko | 2,40 g |
| Sól | 0,79 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inny |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595199901631 |
8,27 zł
–8 %
Wrzeciona ciecierzycy 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,58 zł
8,27 zł
–2 %
Wrzeciona soczewicy czerwonej 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,10 zł
9,42 zł
–11 %
Wrzeciona Białko super 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,38 zł
6,29 zł
–0 %
Groch włośnikowy 100% 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,5 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,28 zł
Organiczny
Makaron żytni pełnoziarnisty. 400g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,21 zł
Organiczny
11,16 zł
–20 %
Makaron żytni pełnoziarnisty w kształcie wrzecion. 400g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,91 zł
Makaron szklany ze skrobi roślin strączkowych (50%) - Orient Gourmet 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,55 zł
Gigli z czerwonej soczewicy 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,55 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
