Gourmet - kiełbasa warzywna - Salve Natura 320g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
BIOTR4260650731044
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,61 €
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Dočasně nedostupné
5,98 €
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1003kJ/239,5kcal |
| Tłuszcze | 12,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,25g |
| Węglowodany | 11,90g |
| w tym cukry | 3,07 g |
| Błonnik | 1,92 g |
| Białka | 19,60 g |
| Sól | 1,64 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Alternatywy mięsne i kiełbaski roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.32 kg |
| EAN: | 8595206500086 |
Nowość
Organiczny
Salami warzywne ala Chorizo 200 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,65 €
VegiSteak mielony - VEGAN - VETO 260g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,26 €
Salami z białka grochu z kolorowym pieprzem 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 €
Kiełbasa warzywna Vegetburger - Salve Natura 320g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
