Halva Izrael z pistacjami - Naturalna 70g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Chałwa to pierwotnie orientalny przysmak, przyrządzany z orzechów i nasion. Najczęściej spotkasz się z nim na rynkach Bałkanów i Bliskiego Wschodu. Produkt wykonany wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawiera środków konserwujących i nie jest poddawany żadnej obróbce chemicznej. Chałwa zawiera wiele cennych substancji, takich jak magnez, żelazo i potas. Chałwa nadaje się również dla sportowców i małych dzieci, którym także przypadnie do gustu. Chałwa to przysmak!Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2290kJ/548kcal |
| Tłuszcze | 36,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,00g |
| Węglowodany | 40,00g |
| w tym cukry | 30,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 13,00 g |
| Sól | 0,23 g |
| Kategoria: | Chałwa |
|---|---|
| Waga: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594010318009 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
