Herbaciane misie "ŚLIWOWICZAK" o smaku tarniny - Lipoo 50g
Produkty powiązane
Čaj dětský Lesní směs s malinou 20 sáčků 30 g BIO MEDIATE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,84 zł
Zielona herbata - Biedronka na szczęście - Liran 1x4x2g
Dočasně nedostupné
8,58 zł
Čaj Zimní jablko BIO - English Tea Shop 1,5gx20
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,17 zł
Dýchánek čajový Chilli, zázvor & dýně 20 sáčků 40 g LEROS
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,71 zł
Čaj mátový Maroccan Mint 20 sáčků 30 g BIO MINISTRY OF TEA
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,62 zł
Opis szczegółowy produktu
Przeżyj wspaniałe smaki i niezapomniane przeżycia. Misie herbaciane zachwycą Cię swoim pysznym smakiem i dodadzą odrobinę radości i zabawy do Twojej filiżanki. Ciesz się każdą chwilą z tym oryginalnym napojem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1500 |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 82g |
| w tym cukry | 72g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,80g |
| Sól | 0,04g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty i kawy |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594186955404 |
Čaj Uklidnění organismu s kozlíkem - Herbex 20x3g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,67 zł
Organiczny
English Tea Shop Zielona herbata Sencha BIO 20x1,5g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,13 zł
Herbata Charming Ceylon Collection - McCoy Teas 12x1.85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,45 zł
Organiczny
Herbata, dwuczęściowa. Szczęście jest pełne. sny 30,6g BIO SONNENTOR
Dočasně nedostupné
16,94 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
