Jabłko - Rokitnik - Cydr owocowy 750ml
Produkty powiązane
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,22 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,10 zł
4,55 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
4,55 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok w 100% tłoczony na zimno, poddany pasteryzacji, która pozwala zachować najlepsze właściwości przetworzonych owoców. Bez dodatku cukru Bez konserwantów Bez sztucznych składników Bez enzymacjiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004355 |
Stara Dama - sok z buraków 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,53 zł
Sok z owoców WIŚNI 100% - Gruziński Nektar 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,66 zł
Nowość
Organiczny
Sok z czerwonych winogron butelka 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,52 zł
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,51 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
