Języki czekoladowe dla kota Mikeš - Carla 100g
Produkty powiązane
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku arbuza i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku mango i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
Opis szczegółowy produktu
Języki z mlecznej czekolady.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2272kJ/544kcal |
| Tłuszcze | 32,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20,00g |
| Węglowodany | 56,00g |
| w tym cukry | 55,00 g |
| Błonnik | 2,00 g |
| Białko | 6,80 g |
| Sól | 0,23 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595019629967 |
Mleko kokosowe do gotowania w puszce 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,03 zł
KOPIKO Cukierki kawowe 175g
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,29 zł
Organiczny
Life Crackers konopne z chia surowe 90 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,91 zł
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,91 zł
Takuan marynowana żółta rzodkiew 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,50 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
