Jeżyna - pełnoziarniste ciasteczka z nadzieniem jeżynowym - Nature Line 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,60 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,51 zł
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,76 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,51 zł
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Bez tłuszczu palmowego. - Zalecany dla kobiet w ciąży w celu uzupełnienia niedoboru kwasu foliowego, którego niedobór może być przyczyną poronień, niskiej masy urodzeniowej noworodka oraz wad cewy nerwowej. - Źródło błonnika - korzystnie wpływa na procesy trawienne i perystaltykę jelit. - Zawiera nasiona chia. - Nie zawiera laktozy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1712kJ/409kcal |
| Tłuszcze | 19,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,30g |
| Węglowodany | 51,00g |
| w tym cukry | 36,00 g |
| Błonnik | 8,70 g |
| Białko | 5,20 g |
| Sól | 0,07 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586008109010 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
MEIJI Ciasteczka Truskawkowo-Czekoladowe z Grzybami 36g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,34 zł
Organiczny
Ciasteczka orkiszowe z czekoladą mleczną 150 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,57 zł
Ciasteczka zbożowe pełnoziarniste - Nature Line 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,37 zł
Sušenky s čokoládou a banánovým prachem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,52 zł
Ciasteczka cytrynowe bez dodatku cukru - Fitola 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,71 zł
Rabat
6,07 zł
–8 %
LOTTE Ciasteczka Kancho z nadzieniem czekoladowym 42g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,55 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
