Kanapki z grochem pełnoziarnistym i solą morską - bezglutenowe - Celpo 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Kruche ciasteczka pszenne z serem i szczypiorkiem - Danvita 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,64 zł
Mieszanka do chleba ciemnego bezglutenowego 500g LABETA
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,36 zł
Opis szczegółowy produktu
Produkt zbożowy ekspandowany do bezpośredniego spożycia. Bez użycia dodatków, barwników i aromatów. Bezglutenowe. Wysoka zawartość błonnika i białka. Niska zawartość tłuszczu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1429kJ/338kcal |
| Tłuszcze | 0,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 55,00g |
| w tym cukry | 3,90 g |
| Błonnik | 13,00 g |
| Białko | 21,00 g |
| Sól | 1,07 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Chleb |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586010680866 |
Chlebíčky kukuřičné v meruňkovo-jogurtové polevě - CELPO 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,15 zł
Racio - kanapki ryżowe 130g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,15 zł
Racio - kanapki ryżowe z kukurydzą 130g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,15 zł
Nowość
Organiczny
Chleby ryżowe z mleczną czekoladą 100 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,51 zł
Chlebíčky rýžové v lískooříškové polevě - CELPO 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,15 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
