Kanapki z soczewicy pełnoziarnistej z solą morską - bezglutenowe - Celpo 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Chleb o smaku czosnku i pietruszki, WEGAŃSKI - Snatt's 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Mieszanka do chleba ciemnego bezglutenowego 500g LABETA
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,36 zł
Opis szczegółowy produktu
Pełnoziarniste pieczywo Celpo wytwarzane jest z najwyższej jakości składników i zawsze jest świeże i chrupiące. Pełnoziarnisty chleb o długim terminie przydatności do spożycia wpisuje się w nowoczesne trendy zdrowego żywienia. Dzięki długiemu terminowi przydatności do spożycia zawsze można je mieć pod ręką. Całkowicie zastępują inne rodzaje wypieków i nadają się do większości rodzajów diet. Wysoka zawartość błonnika, minerałów i witamin zawarta w surowcu zmniejsza ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1488kJ/351kcal |
| Tłuszcze | 0,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 60,00g |
| w tym cukry | 3,70 g |
| Błonnik | 1,20 g |
| Białko | 25,00 g |
| Sól | 0,51 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Chleb |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586010680811 |
Organiczny
Wafle ryżowe bezglutenowe. 140g WSPÓŁCZYNNIK BIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,59 zł
Nowość
Organiczny
Klasyczne bagietki bezglutenowe 360 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,47 zł
Chlebíčky rýžové v lískooříškové polevě - CELPO 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,15 zł
Tapas -chléb s rajčaty a oregánem, VEGAN - Snatt's 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Nowość
Organiczny
Bułki orkiszowe dmuchane 100 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
4,93 zł
Organiczny
Chleb gryczany z quinoa Crispins 50 g BIO EXTRUDO
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
