Kasza gryczana czekoladowa bezglutenowa - Semix 65g
Opis szczegółowy produktu
Sposób użycia: Zawartość torebki wsypać do miski lub kubka, zalać ok. 150-170 ml gorącej wody lub mleka i dokładnie wymieszać. Odstawić na 3-5 minut i natychmiast spożyć.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1599kJ/378kcal |
| Tłuszcze | 3,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,30g |
| Węglowodany | 74,00g |
| w tym cukry | 12,00 g |
| Błonnik | 4,50 g |
| Białko | 10,00 g |
| Sól | 0,67 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594019381158 |
Kasza gryczana z kiełkami i orzechami pekan bezglutenowa - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,05 zł
Nomina - pyszna owsianka - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,54 zł
Owsianka OMEGA3 bezglutenowa z agrestem - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
