Kasza gryczana z czekoladą - Naturalna 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Paluszki sezamowe bezglutenowe 100 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
13,04 zł
Opis szczegółowy produktu
Chrupiące kawałki gryki z prawdziwą czekoladą. Przekąska odpowiednia nie tylko dla dzieci.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1640kJ/392kcal |
| Tłuszcze | 16,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,20g |
| Węglowodany | 32,00g |
| w tym cukry | 17,80 g |
| Błonnik | |
| Białko | 9,60 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.15 kg |
| EAN: | 8595617904237 |
Popcorn - Naturalny 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Organiczny
BIO chrupki kukurydziane Angelina z marchewką i jabłkiem 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,69 zł
Mieszanka chińska - Naturalna 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,09 zł
Przysmak z grochu strączkowego - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,92 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
