Kawa rozpuszczalna z cykorii bezglutenowa INDIE - 5 kg
Produkty powiązane
Organiczny
Ryż długoziarnisty naturalny 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,01 zł
Organiczny
Ryż okrągły naturalny 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,96 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1444 kJ/345 kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 48,60g |
| w tym cukry | 26,50g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,50g |
| Sól | 0,20g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617918128 |
Organiczny
Kuskus pełnoziarnisty 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,87 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
