Kawa rozpuszczalna z cykorii bezglutenowa - Naturalna 170g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
TRUNG NGUYEN Mielona kawa filtrowana Gourmet Blend 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,01 zł
Organiczny
KornKreis Lupin kawa mielona Café Pino 500g organiczna
Średnia ocena produktu wynosi 4,7 na 5 gwiazdek.
Dostupné
35,95 zł
Kafe čekankové instantní bez lepku - Natural 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,42 zł
Wskazówka
Kawa - Papua-Nowa Gwinea + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 19,02 zł
Nowość
Organiczny
Ziarna kawy Kolumbia 250 g BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,67 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1540kJ/368kcal |
| Tłuszcze | <0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 81,90g |
| w tym cukry | 9,60g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,80g |
| Sól | 0,70g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kawy |
|---|---|
| Waga: | 0.17 kg |
| EAN: | 8595617904558 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Kawa mielona bezkofeinowa 100% Arabica 250 g BIO DESTINATION + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,32 zł
Organiczny
Napój cykoriowy instant bezglutenowy 100 g BIO GRANA
Dočasně nedostupné
16,87 zł
Nowość
Organiczny
Kawa drobno mielona 500 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
59,52 zł
Nowość
Organiczny
Ziarna kawy Gwatemala 250 g BIO RAPUNZEL
Skladem (expedice 1-5 dní)
44 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
