Kawa rozpuszczalna z mniszka lekarskiego bezglutenowa - Naturalna 90g
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Kawa rozpuszczalna 100 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,25 zł
Wskazówka
Fito Kawa Maca 100 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,76 zł
Organiczny
Zielona kawa, podwójna porcja. 54g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,65 zł
Kawa rozpuszczalna z cykorii bezglutenowa - Naturalna 110g
Dočasně nedostupné
12,56 zł
Organiczny
Ziarna kawy Etiopia 500 g BIO DESTINATION + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,32 zł
Opis szczegółowy produktu
Kawa z mniszka lekarskiego jest świetną alternatywą dla tradycyjnego napoju kawowego. Powstaje z prażonych korzeni mniszka lekarskiego, które mają orzechowy smak i zawierają wiele dobroczynnych substancji.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1312kJ/312kcal |
| Tłuszcze | 0,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 58,00g |
| w tym cukry | 17,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 5,90 g |
| Sól | 0,25 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kawy |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617918050 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Kawa ajurwedyjska - Ashwagandha 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,21 zł
Wskazówka
Fito Kawa Zielona Kawa CGA 100 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,01 zł
Čekankové kafe DELICIOUS instantní - Natural 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,16 zł
Kawa rozpuszczalna z cykorii bezglutenowa - Naturalna 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,02 zł
Organiczny
Kawa Viennese Temptation® Melange palone ziarna 500g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,45 zł
Kawa ajurwedyjska - Brahmi oryginalna 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,21 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
