Kawałki ananasa suszone niesiarkowane bez dodatku cukru - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Suszone jabłka GALA - edycja limitowana - Naturalne 50g
Dočasně nedostupné
6,61 zł
Opis szczegółowy produktu
Zdrowa przekąska idealna na wycieczki.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1508kJ/360kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 89,00g |
| w tym cukry | 23,00g |
| Błonnik | |
| Białka | 2,00g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ananas |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010317408 |
Plasterki ananasa słodzone - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,42 zł
Organiczny
Suszone kawałki ananasa 80 g BIO BIO NEBIO
Średnia ocena produktu wynosi 3,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,20 zł
Organiczny
Ekologiczne kawałki ananasa 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
19,56 zł
Organiczny
Suszone krążki ananasa 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,32 zł
Wskazówka
Pierścienie ananasowe + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 15,56 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
