Kawałki jackfruita ORGANIC VEGAN - Clearspring 500g
Produkty powiązane
MAMA Instant Noodles, Carbonara o smaku bekonu, Oriental Kitchen 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,71 zł
Bett'r Oplatky s lískooříškovou náplní 33 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,78 zł
Opis szczegółowy produktu
Jackfruit to wszechstronny składnik roślinny, znany ze swojej wyjątkowej konsystencji i delikatnego smaku. Zniesie każdy smak i przyprawę, z którą zostanie połączony.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 42kJ/10kcal |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 1,20g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | 11,00g |
| Białko | 1,00g |
| Sól | 2,60g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 5021554002369 |
Salsa Verde z meksykańskimi pomidorami tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
34,10 zł
Organiczny
Lizaki o smaku owocowym 100 szt. BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,97 zł
Organiczny
Rustykalne panini bezglutenowe 180 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
12,64 zł
Organiczny
Focaccia bezglutenowa 220 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,28 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
