Mąka z banana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,12 zł
Organiczny
Mąka z komosy ryżowej Royal Red BIO bezglutenowa - VEGAN - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,59 zł
Organiczny
Mąka pszenna pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Dočasně nedostupné
9,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Mąka z bananów o wysokiej zawartości skrobi i niskiej zawartości cukru, zbierana na zielono i szeroko stosowana jako gotowane warzywo w tropikach.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1459kJ/344kcal |
| Tłuszcze | 0,70g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30g |
| Węglowodany | 77,40g |
| w tym cukry | 2,80 g |
| Błonnik | 7,80 g |
| Białko | 3,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Opakowania mąki gastronomicznej i dużej |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617912089 |
Wskazówka
Mąka owsiana pełnoziarnista - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
60,31 zł
Mąka gryczana pełnoziarnista - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
75,74 zł
Wskazówka
Mąka orkiszowa pełnoziarnista - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,17 zł
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista, zwykła, ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
50,55 zł
Wskazówka
Mąka ryżowa zwykła - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,91 zł
Mąka sojowa zwykła - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,96 zł
Mąka gryczana bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
81,35 zł
Mąka kasztanowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
329,62 zł
Wskazówka
Mąka sorgo zwykła - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
84,16 zł
Mąka amarantusowa gładka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
168,31 zł
Mąka łubinowa gładka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
109,41 zł
Mąka ryżowa kleista - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
88,37 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
