Mąka z orzechów brazylijskich BIO - Naturalna 200g
Produkty powiązane
Organiczny
Mąka orkiszowa pełnoziarnista, gładka, 1 kg, BIO, BIO, NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,51 zł
Organiczny
Mąka pszenna pełnoziarnista, gładka, 1 kg, BIO, BIO, NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,33 zł
Organiczny
Mąka żytnia pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,61 zł
Organiczny
Mąka instant z komosy ryżowej Royal Red BIO bezglutenowa - WEGAŃSKA - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,70 zł
Opis szczegółowy produktu
Mąka z drobno zmielonych orzechów brazylijskich w jakości ekologicznej.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1536 kJ/368 kcal |
| Tłuszcze | 13,50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,25 g |
| Węglowodany | 6,40 g |
| w tym cukry | 6,40 g |
| Błonnik | |
| Białko | 45,50 g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Mąki |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617917893 |
Mąka TAIKY na chrupiące dania wietnamskie. Naleśniki Banh Xeo 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,17 zł
Organiczny
Mąka instant Royal quinoa biała BIO - bezglutenowa - Naturalna 500g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,20 zł
Organiczny
Mąka instant z czarnej komosy ryżowej Royal BIO - Andean Valley 350g
Dočasně nedostupné
10,56 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
