Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Penne - trubka velká - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,53 zł
Organiczny
Makaron chitarrynowy z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,81 zł
Opis szczegółowy produktu
Ręcznie robiony, bezglutenowy włoski makaron o różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Naturalnie bez laktozy. Przechowywanie do 25°C.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 971 kJ/231 kcal |
| Tłuszcze | 8,50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,20 g |
| Węglowodany | 26,70 g |
| w tym cukry | 0,90 g |
| Błonnik | |
| Białka | 10,60 g |
| Sól | 3,10 g |
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457605470082 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Mieszanka makaronowa Fusilli z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,52 zł
Těstoviny pohankové bez lepku - Sedanini - trubka malá - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,72 zł
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal biały organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
11,10 zł
Organiczny
Makaron fusilli z semoliny ze szpinakiem 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
11,84 zł
Organiczny
Makaron pš. wrzeciona wrzeciona. pełne ziarno. 300g ORGANICZNEGO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,50 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
