Maliny liofilizowane kawałki 20 g BIO BIO NEBIO
Produkty powiązane
Kawa rozpuszczalna z cykorii bezglutenowa INDIE - 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
403,38 zł
Rurki jabłkowe z polewą jogurtową OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 616,36 zł
Ciastka maślane bez glutenu, jajek, mleka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
220,16 zł
Opis szczegółowy produktu
Liofilizowane maliny są bardzo delikatnie liofilizowane. Dzięki temu zachowują swój oryginalny kolor, smak i aromat, a także wszystkie dobroczynne substancje. Można je dodawać do jogurtów, owsianek czy domowego musli. Jednak świetnie nadają się również na przekąskę lub do dekoracji deserów. Zmielony nadaje się do koktajli, ale także jako naturalny barwnik do barwienia polew, kremów czy lodów.
WAGA: 20 g
KRAJ POCHODZENIA: zapakowany: Niemcy; uprawiane: kraje spoza UE.
OSTRZEŻENIE O ALERGIACH: Produkt nie zawiera śladowych ilości alergenów.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 G:
| Wartość energetyczna | 1127 kJ/263 kcal |
|---|---|
| Tłuszcze | 1,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,06 g |
| Węglowodany | 30 g |
| w tym cukry | 30 g |
| Błonnik | 29 g |
| Białko | 8,1 g |
| Sól | 0,03 g |
NAZWA I PRZECHOWYWANIE: Liofilizowane maliny. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.
CZ-BIO-001
Produkcja rolna poza UE
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594052882827 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Ryż basmati naturalny 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
111,38 zł
Makaron kukurydziany FUSILLI (wrzeciona) bezglutenowy - 5 kg
Dočasně nedostupné
156,23 zł
Organiczny
Drożdże suszone aktywne BIO - 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 058,16 zł
Polenta kukuřičná žlutá instantní ITÁLIE - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
79,54 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
