Mandava ser półtwardy 30% 200 g BIO POLABSKÉ MLEKÁRNY
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Ten półtłusty ser edamski wytwarzany jest z pasteryzowanego mleka krowiego pochodzącego z czeskich gospodarstw ekologicznych. Posiada niską zawartość soli i wysoką zawartość wapnia. Nadaje się do pieczenia, przygotowywania potraw z serem lub do smarowania pieczywa. Nadaje się do przygotowywania smażonego sera w gorących daniach.
WAGA: 200 g
KRAJ POCHODZENIA: Czechy
SKŁADNIKI: mleko*, sól, kultury bakterii mleczarskich. Składnik oznaczony * pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych. Tłuszcz w suchej masie 30% wag., sucha masa 50% wag.
OSTRZEŻENIE DLA ALERGIKÓW: Produkt zawiera mleko i nie zawiera śladowych ilości innych alergenów.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 G:
| Wartość energetyczna | 1094 kJ/262 kcal |
|---|---|
| Tłuszcze | 16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 1,5 g |
| z które cukry | 1,5 g |
| Białko | 28 g |
| Sól | 1,5 g |
| Wapń | 991 mg (124% RDI*) |
*RDI - referencyjna wartość spożycia (dawniej zalecane dzienne spożycie)
NAZWA I PRZECHOWYWANIE: Ser półtwardy, dojrzewający, półtłusty. Przechowywać w temperaturze 2 - 8°C. Spożyć natychmiast po otwarciu.

CZ-BIO-001
Produkcja rolna Republika Czeska
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Mleko, masło, ser i twaróg |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594003961533 |
| Bio: | ANO |
| Složení: | MLÉKO*, jedlá sůl, MLÉKÁRENSKÉ kultury. Tuk v sušině min. 30%, sušina min. 50%. *produkt kontrolovaného ekologického zemědělství |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
