Margaryna Alsan-S 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Wegański napój cytrynowy lassi 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,12 zł
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
312,43 zł
Napój Cold Brew Tea truskawka, bucco i mięta 500 ml UGO
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,46 zł
Opis szczegółowy produktu
Alsan S to margaryna roślinna, która pod względem smaku i konsystencji przypomina masło. Produkt nie zawiera cholesterolu ani produktów mlecznych, dlatego jest odpowiedni dla wegan i osób z alergią na laktozę. Jest wykonany z tłuszczów nieutwardzonych. Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2960kJ/720kcal |
| Tłuszcze | 80,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 39,00g |
| Węglowodany | <0,10g |
| w tym cukry | <0,10 g |
| Błonnik | <0,10 g |
| Białko | <0,10 g |
| Sól | <0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Mleko, masło, ser i twaróg |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 4002724000997 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
SOJADE Fermentowany napój sojowy naturalny bez dodatku cukru 250 ml BIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,29 zł
Nowość
Organiczny
Owalny o smaku mozzarelli 125 g BIO ZÜGER
Dočasně nedostupné
15,07 zł
Organiczny
BGL Świeże alpejskie mleko bez laktozy 1,5% Dłuższy termin przydatności do spożycia 1L Organiczne
Dostupné
11,12 zł
Organiczny
Naturli Wegański tłuszcz w kostkach 200g organiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,51 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
