Medánek - pierniki gryczano-kukurydziane bezglutenowe 170g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,63 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,56 zł
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1688kJ/403kcal |
| Tłuszcze | 9,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,00g |
| Węglowodany | 78,00g |
| w tym cukry | 34,10g |
| Błonnik | |
| Białka | 5,70g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594039240978 |
Nadziewane ciasteczka jaglane pomarańczowe, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,37 zł
Nowość
Organiczny
Mini wafle miodowe 150 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,56 zł
Vanesky - pełnoziarniste ciasteczka z nadzieniem śliwkowym - Nature Line 65g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,31 zł
Ciasteczka półzanurzone amarantusem bezglutenowe - Celihope 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,14 zł
Nowość
Organiczny
Pural BioBis Ciasteczka z rokitnika i pomarańczy 300 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,90 zł
Sušenky s čokoládou - jízdenky - Harry Potter 126g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,27 zł
Ciasteczka pełnoziarniste z amarantusem i karobem bez jajek i mleka - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,49 zł
6,68 zł
–4 %
Ciasteczka z prosem i morelą, bezglutenowe, bezmleczne i bezjajeczne - Naturalne 140g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,37 zł
Ciasteczka z amarantusa pełnoziarniste bez jajek i mleka - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,22 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
