Meksykańska pasta - Lunter 100g
Produkty powiązane
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
305,68 zł
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,11 zł
Kimchi z czerwoną kapustą - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,83 zł
Opis szczegółowy produktu
Pasta warzywna o lekko pikantnym smaku papryczek chili.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 642kJ/154kcal |
| Tłuszcze | 10,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,80g |
| Węglowodany | 11,00g |
| w tym cukry | <0,50 g |
| Błonnik | |
| Białko | 5,00 g |
| Sól | 1,40 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586001010382 |
Plasterki rosły. z indyczym smakiem Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,46 zł
Plasterki o smaku GOUDA - 5 plastrów - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,11 zł
Ogórki konserwowe z czerwoną kapustą i burakami 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,43 zł
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,29 zł
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
