Melasa trzcinowa organiczna - Naturalna 540g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Przyprawa do warzyw letnich 35g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,10 zł
Nowość
Organiczny
Arche Gomasio sezam 200g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,14 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1244kJ/298kcal |
| Tłuszcze | 0,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 69,60g |
| w tym cukry | 58,80g |
| Błonnik | |
| Białka | 3,70g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Słodziki |
|---|---|
| Waga: | 0.54 kg |
| EAN: | 8594010318832 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wskazówka
Stewia - liść + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 12,93 zł
Krople słodzikowe 50ml, naturalne + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,54 zł
Tabletki Irbis uzupełniające 220tbl + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,61 zł
Organiczny
50,48 zł
–0 %
Syrop z agawy 874 ml/1200 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
50,27 zł
Brzoza ksylitolowa. z cynamonem cejlońskim 75g PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,26 zł
Diachrom z aspartamem 600 tabletek. + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
39,20 zł
Wskazówka
Ksylitol - naturalny słodzik + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 22,53 zł
Tabletki Stevia (100szt. w dozowniku) - Stévík 6g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,95 zł
Diachrom ze stewią, 80 tabletek. + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,07 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
