Miękki nugat z orzechami laskowymi i karmelem - Jannis 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Tyčinka Santa Claus kakaová s křupavými kuličkami 30 g MOO FREE
Dočasně nedostupné
6,77 zł
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Tabliczka czekolady. STEVIA Jr. orzech laskowy. rumak. bez przykładowego cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,40 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1681kJ/398kcal |
| Tłuszcze | 9,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,40g |
| Węglowodany | 74,50g |
| w tym cukry | 56,20 g |
| Błonnik | 1,40 g |
| Białka | 3,10 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Patyczki orzechowe |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201041240003 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Batonik Brigit z kokosem. przybycie po ciemku. Polak. bezprzewodowy 90g SOCO
Momentálně nedostupné
2,50 zł
Rapunzel Kokosová tyčinka v hořké čokoládě 50 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,10 zł
Wskazówka
Batonik Perla Rokitnikowy w Kokosie 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,20 zł
Perla stick Łodyga kokosowa 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,02 zł
Batonik karobowy ze słonecznikiem - Naturalny 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,36 zł
Batonik jogurtowy z kokosem - Naturalny 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,85 zł
Batonik Perla Żurawina w kokosie 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,85 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
