Mięso galaretowane z tofu i kaszą - Lunter 190g
Produkty powiązane
Medaliony warzywne z zieleniną. chłodzący wegański 150g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,20 zł
Wskazówka
Kapusta kiszona krymska 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Średnia ocena produktu wynosi 3,7 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Plasterki rosły. z indyczym smakiem Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,46 zł
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,03 zł
Opis szczegółowy produktu
Nasze suszone tofu z kaszą jest bogatym źródłem białka i nie zawiera cholesterolu ani konserwantów. Jego ogromną zaletą jest to, że przygotowanie go nie zajmuje więcej niż 5 minut, a danie główne jest gotowe na stole. Wystarczy przygotować dodatek, udekorować i zjeść.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 783kJ/188kcal |
| Tłuszcze | 10,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,00g |
| Węglowodany | 16,00g |
| w tym cukry | 0,60 g |
| Błonnik | 2,80 g |
| Białko | 7,00 g |
| Sól | 1,50 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586024420625 |
Organiczny
Jogurt biały wiejski 400 g BIO FARMA STRUHY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,29 zł
Pasta Paté de Tofu ŻURAWINA o przedłużonej trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,11 zł
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,81 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
