Mieszanka chińska - Naturalna 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Krakersy nadające się na przekąskę, np. do piwa, wina.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1778kJ/423kcal |
| Tłuszcze | 13,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,40g |
| Węglowodany | 63,90g |
| w tym cukry | 13,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 9,90 g |
| Sól | 0,20 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010317576 |
Przysmak z ciecierzycy strączkowej -VEGAN- Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,11 zł
Przysmak z buraków strączkowych - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,11 zł
Chrupiące świerszcze o smaku ŚMIETANY I CEBULI - GRIG 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,81 zł
Mieszanka japońska - Naturalna 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,54 zł
Przysmak z grochu strączkowego - WEGAŃSKI - Damodara 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,04 zł
Popcorn - Naturalny 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,54 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
