Mieszanka do gotowania i ubijania Creme Dual - Meggle 1000ml
Produkty powiązane
Organiczny
Mąka żytnia pełnoziarnista drobno mielona 1 kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,63 zł
Organiczny
Mąka z czarnej komosy ryżowej BIO - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,59 zł
Organiczny
Mąka instant z komosy ryżowej Royal Red BIO bezglutenowa - WEGAŃSKA - Andean Valley 350g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,59 zł
Mąka z łubinu 500g PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 3,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,41 zł
Opis szczegółowy produktu
Creme Dual z 25% tłuszczu roślinnego do podwójnego zastosowania: do gotowania i ubijania. Jest to idealna alternatywa do przygotowywania wykwintnych i delikatesowych specjałów. Ze względu na swoją stabilność w środowisku kwaśnym oraz podczas obróbki cieplnej nadaje się do przygotowywania potraw. Można go doprawić lub dosłodzić według potrzeb. Nadaje potrawom pełny smak i kremową konsystencję.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1063kJ/258kcal |
| Tłuszcze | 26,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 25,00g |
| Węglowodany | 3,30g |
| w tym cukry | 3,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 2,30 g |
| Sól | 0,17 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pieczenie i gotowanie |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8585002505675 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
BIOTR4015637009407
GARIMI Oliwa z oliwek Przekąska z wodorostów (rozdrobniona) GimJaban Fl 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,16 zł
Organiczny
BIOTR4015637004945
Mieszanka grochowa do zagęszczania. dobry, bez 1 kg CERIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,93 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
