Mini bułki z ciecierzycą i grochem - Racio 44g
Produkty powiązane
Majonez wegański - Agricol 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,74 zł
Białe kimchi nie jest ostre - sfermentuj je! 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,81 zł
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Opis szczegółowy produktu
Chleb z ciecierzycy z groszkiem. Produkt napompowany.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1567kJ/34kcal |
| Tłuszcze | 3,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,60g |
| Węglowodany | 61,10g |
| w tym cukry | 2,30 g |
| Błonnik | 8,90 g |
| Białko | 18,60 g |
| Sól | 0,50 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595573401306 |
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
7,83 zł
Ogórki konserwowe z czerwoną kapustą i burakami 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,47 zł
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
