Miód akacjowy z Gór Żelaznych 650 g BIO NEBIO
Produkty powiązane
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! Przyprawa pieprz czarny cały 20 g BIO IT'S NATURAL
Dočasně nedostupné
4,90 zł
Opis szczegółowy produktu
Czeski jasny miód, głównie z akacji i pyłków kwiatów łąkowych. Miód kupuje się od małych pszczelarzy z regionu Iron Mountains.
WAGA: 650 g
KRAJ POCHODZENIA: Czechy
WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 G:
| Wartość energetyczna | 1394 kJ/328 kcal |
|---|---|
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 82 g |
| w tym cukry | 82 g |
| Białka | 0,3 g |
| Sól | <0,1 g |
NAZWA I PRZECHOWYWANIE: Miód kwiatowy. Przechowywać w ciemnym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Produkt nie pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Przyprawy, słodziki i aromaty |
|---|---|
| Waga: | 0.65 kg |
| EAN: | 8594052884272 |
MARUTOMO Dashinomoto Przyprawa do ryb o smaku tuńczyka bonito 1 kg (2x500 g)
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,18 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! Przyprawy pieprz czarny mielony 20 g BIO IT'S NATURAL
Dočasně nedostupné
4,90 zł
Organiczny
Przyprawa do warzyw letnich 35g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,10 zł
Organiczny
Biosaurus Przyprawa piernikowa BIO - wegańska - bezglutenowa - McLLOYD´S 50g
Dočasně nedostupné
5,15 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
