Misie herbaciane o smaku kremu irysowego - Lipoo 50g
Produkty powiązane
Organiczny
Porcja białej herbaty. Szlachetny Pai mu tan 18g BIO SONNENTOR
Dočasně nedostupné
3,95 €
Organiczny
Yogi Tea Women's Balance 30,6g organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,48 €
Opis szczegółowy produktu
Odkryj idealną harmonię bogatych i kremowych herbatników. Ten luksusowy napój przyniesie Ci nie tylko radość w filiżance, ale także poczucie prawdziwego rozpieszczania. Daj się porwać niezapomnianym doznaniom, które rozgrzeją i rozpieszczą Twoje zmysły.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 151 kJ/36 kcal |
| Tłuszcze | <0,5g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 83g |
| w tym cukry | 73g |
| Błonnik | |
| Białka | 5g |
| Sól | 0,03g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty i kawy |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594186955398 |
Organiczny
Herbata ziołowa. Płatki kukurydziane hurtem 40g BIO SONNENTOR
Dočasně nedostupné
3,79 €
Organiczny
Yogi Tea Herbata na czysty umysł 32,3 g organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,48 €
Organiczny
Herbata Genmaicha BIO porcjowana - Clearspring 20x1,8g
Dočasně nedostupné
4,13 €
Organiczny
Herbata ziołowa. dwupokojowe mieszkanie Czarne. bez kwiatu 27g BIO SONNENTOR
Dočasně nedostupné
3,76 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
