Misie herbaciane o smaku Monšerýý - Lipoo 50g
Produkty powiązane
Organiczny
Latte z kurkumą 100 g ORGANICZNE ORGANICZNE NIEORGANICZNE
Dočasně nedostupné
15,90 zł
Organiczny
Zielona herbata Uplifting Sencha luzem. 70g BIO SONNENTOR
Dočasně nedostupné
19,46 zł
Čaj dětský Pohádková zahrádka 4v1 20 sáčků 30 g BIO MEDIATE
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,60 zł
Opis szczegółowy produktu
Oryginalne herbaciane misie o smaku czekoladowo-wiśniowym zachwycą Cię swoim pysznym smakiem. Ciesz się każdą chwilą z tym wyjątkowym i magicznym napojem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1513 kJ/362 kcal |
| Tłuszcze | <0,5g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 83g |
| w tym cukry | 73g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,9g |
| Sól | 0,03g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty i kawy |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594186955381 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Zielona herbata - Biedronka na szczęście - Liran 1x4x2g
Dočasně nedostupné
8,45 zł
Organiczny
Herbata Hojicha organiczna - naturalna 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,23 zł
Organiczny
Yogi Tea Herbata na czysty umysł 32,3 g organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,93 zł
Organiczny
Yogi Tea Soul Balm 32,3g organiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,18 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
