Misie herbaciane o smaku rabarbaru i czarnego bzu - Lipoo 50g
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1500kJ/352kcal |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 82,00g |
| w tym cukry | 72,00g |
| Błonnik | |
| Białka | 5,00g |
| Sól | 0,02g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbatki dla dzieci |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594186951635 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
