Misie z pektyną BIO - 5 kg
Produkty powiązane
Chalva Izrael MRAMOR S KAKAEM 5 Kg balení - Natural 1000g
Dočasně nedostupné
335,03 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1342kJ/321kcal |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 31,00g |
| Błonnik | |
| Białka | 0g |
| Sól | 0,38g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905883 |
Ciastka maślane bez glutenu, jajek, mleka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
220,04 zł
Čerstvý farmářský olivový olej extra panenský - 5 Kg (v plechu)
Dočasně nedostupné
322,09 zł
Sušenky ovesné s goji a kokosem bez lepku, vajec a mléka - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
211,52 zł
Rurki jabłkowe z polewą jogurtową OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 614,46 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
