Miso z obniżoną zawartością soli BIO - Naturalne 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Naturálek Boczniak ostrygowaty z witaminą D dla dzieci 90 tabletek. -Doktorze. Naturalny 63g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,66 €
Organiczny
Organiczne Kelp 180 kapsułek + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,54 €
Organiczny
13,26 €
–2 %
Reishi ORGANIC 180 kapsułek + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,99 €
Organiczny
Organiczny proszek z wodorostów 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,94 €
Organiczny
Kompleks grzybów 7 ORGANIC 180 kapsułek + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,28 €
Organiczny
Proszek Reishi ORGANIC 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,19 €
Wskazówka
Organiczny
Miso z brązowego ryżu BIO - Naturalne 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,33 €
Organiczny
Grzyb 7 Complex BIO 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,45 €
Wskazówka
Ucho Judasza + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 2,81 €
Wskazówka
Wąkrota azjatycka 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,74 €
Opis szczegółowy produktu
Pasta miso z zawartością soli niższą o 25% w porównaniu do innych past Natural Miso. Można go stosować samodzielnie, ale używa się go również do zup, sosów, dressingów, smarowideł, do przygotowywania makaronu, do przyprawiania warzyw, do obróbki wodorostów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 713kJ/170kcal |
| Tłuszcze | 6,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,90g |
| Węglowodany | 15,00g |
| w tym cukry | 11,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 11,00 g |
| Sól | 8,30 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Grzyby lecznicze i algi |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595617909911 |
25,63 €
–4 %
Proszek Chaga Instant 28 g (Grzyb Chaga Instant) + Sleva 3 % slevový kupón: EXTRA
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,35 €
Wskazówka
Kapelusze shiitake + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 4,44 €
Wskazówka
Reishi - Reishi + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 30,52 €
Wskazówka
Chaga - chaga - skośny robak + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 4,85 €
Wskazówka
Plasterki boczniaka + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 3,71 €
Wskazówka
Porno kokosowe - FU LING + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 6,89 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
