Mleko kokosowe 85% ekstraktu - Real Thai 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 764kJ/185kcal |
| Tłuszcze | 19,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17,00g |
| Węglowodany | 2,00g |
| w tym cukry | 2,00g |
| Paliwo | |
| Białka | 1,60g |
| Sól | 0,05g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8858135000974 |
Wskazówka
Organiczny
Mleko kokosowe organiczne RAPUNZEL 400 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,13 zł
Napój sojowy Plus torebka 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
11,72 zł
Organiczny
Napój ryżowy Allos orzechowy niesłodzony 1 l ekologiczny
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dostupné
16,16 zł
Napój ryżowy z witaminami i wapniem - wegański - OraSi 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,35 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
