Mleko Neapolitańskie Lada - karton 200 szt. - Carla 1000g
Produkty powiązane
CORNICHE Želé bonbóny bez cukru s borůvky a jablkem 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,67 zł
CHCESZ CHCESZ Pomarańczowy jogurt miękki cukierek Koci pazur 45g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,35 zł
Organiczny
Baton proteinowy Lifebar z orzechami i wanilią 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,77 zł
Musli PROTEIN & MAGNEZ 17% - czekolada i słony karmel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,62 zł
Pieczarki w polewie z białej czekolady i ciasteczkami - Miltonas 170g
Dočasně nedostupné
9,61 zł
Opis szczegółowy produktu
200 neapolitańskich czekoladek mlecznych z bożonarodzeniowym wzorem Josefa LadyWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2304 kJ/552 kcal |
| Tłuszcze | 33g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 20g |
| Węglowodany | 57g |
| w tym cukry | 56g |
| Błonnik | |
| Białka | 6,40g |
| Sól | 0,10g |
| Kategoria: | Czekoladki i kakaowe przysmaki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8595019612112 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Deser ryżowo-czekoladowy 2x130 g BIO THE BRIDGE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,18 zł
Organiczny
Świąteczny lizak z ciemnej czekolady 15 g BIO ROSENGARTEN
Dočasně nedostupné
6,09 zł
Ciasteczka neapolitańskie mleczne Lada Easter - Carla 90g
Dočasně nedostupné
17,20 zł
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi, wiśniami i fiołkami - Severka 145g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Čokoláda lískové ořechy-moruše bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,10 zł
Czekolada gorzka z nerkowcami, pistacjami, fiołkami i kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Czekolada z miłości - Serca neapolitańskie mleczne 5 szt. - Carla 25g
Dočasně nedostupné
4,95 zł
Czekolada mleczna z pekanami, żurawiną i kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
