Morele suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Owoce morwy białej + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 13,99 zł
Suszone jabłka GALA - edycja limitowana - Naturalne 50g
Dočasně nedostupné
6,61 zł
Suszone gruszki bez dodatku cukru - Naturalne 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Pod względem wartości odżywczych i biologicznych morele należą do najcenniejszych owoców pestkowych, korzystnie wpływając na układ nerwowy, pozytywnie wpływając na wzrost włosów i paznokci, spowalniając proces przedwczesnego starzenia się oraz pomagając przywrócić i zharmonizować utratę ostrości wzroku.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1010kJ/241kcal |
| Tłuszcze | 0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02g |
| Węglowodany | 62,60g |
| w tym cukry | 53,40 g |
| Błonnik | |
| Białko | 3,40 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Morele |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617901458 |
Wskazówka
Gorzkie pestki moreli + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 20,81 zł
Organiczny
Morele suszone niesiarkowane 300 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,09 zł
Wskazówka
Suszone morele + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 19,93 zł
Morele suszone - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,14 zł
Organiczny
Morele suszone BIO 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,63 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
