Moszcz jabłkowy i biały winogronowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Herbata COZY o smaku trawy cytrynowej i brzoskwini 455ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,07 zł
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,97 zł
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Opis szczegółowy produktu
wreszcie morawskie wino, które mogą pić nawet dzieci - zaspokoi ochotę na słodycze - orzeźwiające - idealne z wodą gazowaną jako dodatkiemWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809003426 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Stara Dama - sok z aronii 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,25 zł
Organiczny
Organiczny sok KINDER 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,73 zł
Sok owocowy 100% GRANAT - Nektar Gruziński 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,93 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
