MOSZCZ JABŁKOWY I BURAKOWY - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Opis szczegółowy produktu
atrakcyjny kolor, jeszcze bardziej atrakcyjny smak - sok warzywny uzupełni Twoje codzienne spożycie owoców i warzywWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000128 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Old Lady - sok jabłkowy naturalnie mętny 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,94 zł
Organiczny
Sok z białych winogron ekologiczny 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,89 zł
Nowość
Organiczny
Sok pomidorowy z koncentratu 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
