Napój energetyczny BIO - Hollinger 250ml
Produkty powiązane
Ciasteczka malinowe bezglutenowe 8szt. - Element 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,47 zł
Salsa Verde z meksykańskimi pomidorami tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
34,10 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku arbuza i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Silken hedvábné tofu jahoda - rybíz - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,23 zł
SEMPIO Pasta chili koreańska Gochujang (wegańska) 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,16 zł
Opis szczegółowy produktu
Zawiera wyłącznie naturalną kofeinę z organicznych ziaren kawy. Preparat nie zawiera barwników, sztucznych aromatów ani chemicznych środków konserwujących. Wysoka zawartość kofeiny - nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 212kJ/50kcal |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10g |
| Węglowodany | 12,00g |
| w tym cukry | 12,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | <0,50 g |
| Sól | 0,06 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 9120008995182 |
KOPIKO Cukierki kawowe 175g
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,36 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku mango i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,72 zł
Organiczny
Bułki do burgerów bezglutenowe 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,25 zł
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,92 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
