Napój owsiany naturalny - Semix 230g
Produkty powiązane
Organiczny
BIOTR4260650731044
Tofu kousky v marinádě, jemně pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,12 €
Organiczny
Soczewica tempeh BIO NATURALNA - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,04 €
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,15 €
Organiczny
BIOTR4260650731303
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 303kJ/72kcal |
| Tłuszcze | 1,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 12,00g |
| w tym cukry | 9,30 g |
| Błonnik | 1,20 g |
| Białka | 2,90 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Jogurty, puddingi, desery i kremy |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595674911964 |
Organiczny
Migdał kwaśny biały ekologiczny My Love My Life 400 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,81 €
Organiczny
BIOTR4021851169018
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
